Pakiety medyczne Signal Iduna

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyod Signal Iduna

  • Zróżnicowany zakres opieki zdrowotnej dobrany do firmy
  • Dostęp do ponad 1000 placówek medycznych w sieci SIGNAL IDUNA oraz do ponad 95 szpitali
  • Dedykowane Call Canter działające 24/7
  • Możliwość objęcia opieką zdrowotną rodziny pracownika

Pakiety medyczne Signal Iduna

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów Signal Iduna oraz innych dostawców medycznych


Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 22 299 00 30Dlaczego warto wybrać Signal Iduna?

Signal Iduna to niemiecki koncern finansowo-ubezpieczeniowy. Grupa już od ponad 100 lat świadczy swoje usługi dla klientów korporacyjnych oraz prywatnych. Firma wyróżnia się niezwykle kompleksową ofertą ubezpieczeniową. Obecnie ubezpieczyciel posiada w sieci 4 spółki finansowe i 16 towarzystw ubezpieczeniowych w Niemczech. Oferuje prywatnie pakiety zdrowotne, życiowe i turystyczne. Firma rozwija placówki również na innych rynkach, w tym także w Polsce.

Prywatna opieka medyczna

Pakiet medyczny grupy pozwala na utrzymanie zdrowia i bezpiecznego życia pracowników firmy. W ten sposób można kupić lojalność osób zatrudnionych, a jednocześnie poprawić efektywność zarządzania nimi. Poprzez korzystanie z prywatnych usług medycznych w różnych wariantach, pracownicy niezależnie od wieku poprawiają wydajność pracy. Gwarantując prywatne i indywidualne usługi lekarskie, pracodawca zaczyna być postrzegany jako bardziej atrakcyjny, solidny i wiarygodny dla podwładnych. Pakiet medyczny Signal Iduna to uczciwa cena oferty, korzystny wariant współpracy i najlepsze na rynku warunki umowy, które zapewniają minimalizację kosztów i oszczędzają cenny czas.

Korzyści prywatnej opieki zdrowotnej dla pracowników

Z punktu widzenia Managera HR, prywatna polisa zdrowotna w ramach wykupionych pakietów to produkt niezwykle ważny dla każdej osoby zatrudnionej w firmie. Grupowe produkty ubezpieczeniowe zapewniają ochronę i szybki dostęp do lekarzy, w przypadku zarówno choroby, jak i wypadku. Na pełne świadczenia liczyć może nie tylko pracownik, ale również jego rodzina i samochód. Signal Iduna jako pierwsza z firm wprowadziła na polski rynek ofertę ubezpieczeń zdrowotnych w pakiecie obejmującym leczenie szpitalne. Polska oferta ubezpieczyciela medycznego jest ulepszana, aby spełnić oczekiwania klientów oraz stale rozwijającego się rynku. Na zainteresowanych czeka aktywna infolinia, za pomocą której poznać można dostępne warianty, koszty oraz resztę informacji. Zadzwoń i zapytaj konsultanta Zdrowie w firmie, ile miesięcznie kosztuje program szpitalny oraz porównaj ceny ubezpieczeniowe.

Benefity opieki zdrowotnej z pakietem medycznym Signal Iduna

Korzystając z prywatnej ochrony medycznej, pracownicy zyskują komfort w przypadku konieczności refundacji badań lub leczenia. Nie muszą starać się o skierowania na wizytę w placówkach NFZ i przez kilka miesięcy czekać w kolejkach do lekarzy specjalistów. Nie muszą też dodatkowo płacić za specjalistyczne informacje i konsultacje okulistyczne, operacje chirurgiczne w szpitalu czy zabiegi pielęgniarskie dla dorosłych lub dziecka.  

Pracownicy mogą korzystać ze wszystkich przysługujących im w ubezpieczeniach świadczeń w ramach placówek w całym kraju. Opiekę i pomoc wchodzącą w zakres ubezpieczenia zdrowotnego może wybrać także rodzina pracownika. 

Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z Signal Iduna

DLA PRACODAWCY


Pakiet medyczny grupy pozwala na utrzymanie zdrowia i bezpiecznego życia pracowników firmy.

Grupowe produkty ubezpieczeniowe zapewniają ochronę i szybki dostęp do lekarzy, w przypadku zarówno choroby, jak i wypadku.

Gwarantując prywatne i indywidualne usługi lekarskie, pracodawca zaczyna być postrzegany jako bardziej atrakcyjny, solidny i wiarygodny dla podwładnych.

DLA PRACOWNIKA


Dedykowana oferta umożliwiająca objęcie opieką zdrowotną także rodzinę.

Szybki dostęp do ponad 1000 placówek medycznych
w sieci SIGNAL IDUNA oraz do ponad 95 szpitali oraz umawianie wizyt przez Call Center 24/7.

Komfort i wygoda w korzystaniu z opieki medycznej w przypadku choroby – bez czekania w kolejkach, blisko domu, bez skierowań na wizyty (wymagane skierowanie tylko na konsultacje profesorskie).

Sprawdź innych dostawców

Sprawdź innych dostawców