Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyod Compensa

  • Warianty dostosowane do potrzeb grup wiekowych pracowników i preferencji pracodawcy
  • Dostęp do badań diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej w placówkach współpracujących
  • Kompleksowa obsługa w ramach medycyny pracy
  • Najszybsza procedura zawarcia umowy wśród innych ofert w internecie

Pakiety medyczne COMPENSA

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów Compensa oraz innych dostawców medycznych


Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 22 299 00 30W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Dlaczego warto wybrać Compensa?

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do koncernu Vienna Insurance Group, który jest liderem ubezpieczeniowym na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działa już od wielu lat i ciągle dba o rozwój swojej oferty, by jak najlepiej spełniać potrzeby klienta. Pakiet ubezpieczeń medycznych Compensy skierowany jest do pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom indywidualne ubezpieczenie zdrowotne i możliwość dostępu do prywatnych placówek współpracujących.

Pakiet medyczny Compensa MULTI Zdrowie – zakres opieki

W ramach pakietu medycznego Compensy osoby objęte ubezpieczeniem zdrowotnym mają dostęp do bezpłatnych badań diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej w placówkach współpracujących, a także możliwość korzystania z konsultacji profesorskich oraz różnych zabiegów ambulatoryjnych. Firma zapewnia również nielimitowane konsultacje u wielu lekarzy specjalistów, zależnie od wybranego wariantu opieki zdrowotnej. Compensa daje wybór aż 6 różnych opcji ubezpieczenia zdrowia. Najmniej złożony wariant „Brązowy” to między innymi podstawowe badania diagnostyczne, Assistance medyczny, zabiegi ambulatoryjne, opieka pielęgniarska oraz bezpłatne świadczenia 10 specjalistów. Z kolei najbogatszy wariant „Złoty” zawiera dodatkowo specjalistyczne badania diagnostyczne, wizyty domowe oraz opiekę wszystkich specjalistów z wyłączeniem psychologa, psychiatry, chirurga plastycznego oraz usług lekarskich z zakresu stomatologii. Program ochrony zdrowia Compensy można rozszerzyć o medycynę pracy, rehabilitację, leczenie stomatologiczne i świadczenia operacyjne.

Korzyści płynące z wyboru pakietu medycznego Compensy

Warianty pakietu medycznego Compensy są dostosowane do potrzeb grup wiekowych pracowników firmy i preferencji pracodawcy. Zaletą zapewnienia ochrony i opieki zdrowotnej osobom zatrudnionym jest między innymi ich lepszy stan zdrowia, a tym samym zmniejszenie absencji chorobowej. Ponadto, informacje o dostępnych pakietach medycznych przyciągają najlepszych fachowców z branży i zatrzymują ich na dłużej. Kompleksowa obsługa w ramach medycyny pracy gwarantuje zmniejszenie kosztów badań wstępnych, kontrolnych i okresowych. Co więcej, procedura zawarcia umowy należy do najprostszych i najszybszych wśród innych ofert w internecie. Dla osób zatrudnionych program ochrony zdrowia oznacza brak opłat za wizytę w każdej placówce współpracującej, a także możliwość leczenia w innych obiektach medycznych z gwarancją refundacji kosztów. Pracownicy mogą także korzystać z dostępnych wariantów diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, a także zadbać o zdrowie bez długotrwałego oczekiwania na termin wizyty. Co więcej, komfort osobom ubezpieczonym daje brak górnej granicy wieku zakończenia ochrony oraz możliwość włączenia do opieki zdrowotnej małżonka, partnera, dzieci, rodziców lub teściów.

Dogodne formy rezerwacji wizyty i komfortowa obsługa prawna

W ramach działania serwisu, osoba objęta ubezpieczeniem może skorzystać z urządzenia online do wyszukiwania dostępnych placówek medycznych i agentów ubezpieczeniowych oraz wypełnić przez internet raport o likwidacji szkód. Możliwości te są jednak dobrowolne i nie wykluczają tradycyjnych form zgłoszenia wniosku o rekompensatę.

Compensa zachęca do skontaktowania się z firmą poprzez agenta w celu dopasowania oferty do potrzeb klienta oraz grupy, którą pragnie objąć opieką medyczną. Towarzystwo Ubezpieczeń oferuje także ubezpieczenia na podróż, na życie, NNW i wiele innych.

Już dziś znajdź idealny wariant dla siebie i swoich pracowników.

Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z Compensa

DLA PRACODAWCY


Kompleksowa obsługa w ramach medycyny pracy gwarantuje zmniejszenie kosztów badań wstępnych, kontrolnych i okresowych.

Informacje o dostępnych pakietach medycznych przyciągają najlepszych fachowców z branży i zatrzymują ich na dłużej.

Zapewnienie ochrony i opieki zdrowotnej osobom zatrudnionym gwarantuje ich lepszy stan zdrowia, a tym samym zmniejszenie absencji chorobowej.

DLA PRACOWNIKA


Brak górnej granicy wieku zakończenia ochrony oraz możliwość włączenia do opieki zdrowotnej małżonka, partnera, dzieci, rodziców lub teściów.

Korzyść z dostępnych wariantów diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, a także konsultacje bez długotrwałego oczekiwania na termin wizyty.

Brak opłat za wizytę w każdej placówce współpracującej, a także możliwość leczenia w innych obiektach medycznych z gwarancją refundacji kosztów.

Sprawdź innych dostawców

Sprawdź innych dostawców