Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę
medyczną dla swojej firmy
od Allianz

 • Dostęp do ponad 2 000 placówek medycznych w całej Polsce
 • Szereg umów dodatkowych rozszerzających zakres ochrony
 • Całodobowa pomoc – pakiet usług Assistance
 • Szybki i wygodny dostęp do prywatnych usług
Przeczytaj dlaczego warto wybrać ofertę Allianz

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Dlaczego warto wybrać Allianz

  Ubezpieczenia medyczne cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Zapewniają one bezpieczeństwo i zdrowie indywidualnych osób prywatnych, będących w stosunku pracy w jednej z firm, zapisanych na ubezpieczenie grupowe. Pakiet medyczny daje możliwość korzystania z usług wysokiej jakości placówek medycznych, wraz z pokryciem kosztów leczenia. Jednym z ubezpieczeń, oferujących atrakcyjne warunki ochrony, jest pakiet medyczny Allianz.

  Co oferuje pakiet medyczny w firmie ubezpieczeniowej?

  Pakiet medyczny to produkt, który sprzyja profilaktyce zdrowotnej, zapewniając pewność otrzymania świadczeń w wielu placówkach, na terenie całego kraju Polska. Zależnie od wyboru pakietu, program obejmuje odmienny zakres świadczeń. Gwarantuje dostęp do lekarzy specjalistów, oraz badań niezbędnych do kompleksowej diagnostyki. Najczęściej pakiet medyczny umożliwia całodobowy kontakt, pozwalający zamówić pożądane usługi i uzyskać niezbędną informację medyczną. Pakiet medyczny to także wygoda oraz opieka, umożliwiająca szybkie skorzystanie z porady lekarskiej w razie choroby lub wypadku, bez konieczności posiadania określonej sumy gotówki.

  Dlaczego warto zainteresować się pakietem medycznym od Allianz?

  Pakiet medyczny jest dedykowany dla pracowników różnego rodzaju przedsiębiorstw. Firmy, decydując się na wykupienie ubezpieczeń zdrowotnych, znacząco podnoszą wydajność swoich podwładnych, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz lojalność wobec pracodawcy.

  Pakiet medyczny Allianz zapewnia dostęp do sieci 2000 współpracujących placówek medycznych na terenie Polski, dla każdego ubezpieczonego. Taki pakiet oferuje możliwość szybkiego i bezproblemowego skorzystania z usług lekarskich, takich jak wizyty, zabiegi, badania laboratoryjne lub szczepienia. Płatność za wizytę u lekarza przebiega bezgotówkowo bądź jako refundacja – jest to odpowiedź dla stale rosnących potrzeb rynku, oferowana jako kompleksowy pakiet medyczny.

  Ubezpieczenie, zależnie od wybranego zakresu, może zapewniać kompleksową opiekę medyczną, włączając w to chirurgię jednego dnia, rehabilitację, stomatologię, leczenie różnorodnych chorób, w tym operacyjne i specjalistyczne, oraz zwrot kosztów zakupu leków po pobycie w szpitalu. Korzystając z pakietu medycznego Allianz, w przypadku zabiegów, są pokrywane wszystkie usługi ambulatoryjne. Pakiet medyczny refunduje także koszty świadczeń realizowanych w placówkach spoza sieci Allianz do kwot określonych w polisie. Dostępne są trzy pakiety ubezpieczenia: indywidualny – dla samego pracownika, partnerski – dla pracownika i jego jednego dziecka lub jednego partnera, oraz rodzinny, przeznaczony dla całej rodziny pracownika, objętego ubezpieczeniem.

  Korzystając z oferty pakietu medycznego assistance, możesz uzyskać zagwarantowaną pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu we wszystkich, wymagających tego sytuacjach każdego dnia. Pakiet medyczny assistance zapewnia między innymi dostarczenie leków, opiekę pielęgniarki, pomoc domową oraz psychologiczną, transport do placówki medycznej i z powrotem do mieszkania, oraz organizację rehabilitacji i niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego. Całodobowa opieka medyczna na telefon jest przydatna zarówno, zarówno w trakcie pobytu w domu, jak i na czas podróży – w każdym dniu tygodnia.

  Pakiet medyczny Allianz nie wymaga przeprowadzenia badań lekarskich od żadnej osoby, przed podpisaniem umowy ubezpieczenia. Dbając o komfort klientów, pakiet medyczny można wykupić nie wychodząc z biura lub na spotkaniu z naszym przedstawicielem. W każdym przypadku, otrzymają Państwo kompetentną pomoc wypełniając dokumenty. Po podaniu danych, niezbędnych do zawarcia ubezpieczenia, nasz pracownik przeprowadza pracodawcę przez proces zawierania ubezpieczenia.

  Jeśli nie jesteś pewien, jakie świadczenia zdrowotne będą dla Ciebie odpowiednie, który pakiet medyczny posiadasz lub jaki pakiet warto nabyć, zadzwoń lub wypełnij formularz na naszej  stronie internetowej, aby otrzymać kompleksową ofertę świadczeń zdrowotnych. Każda wniesiona klienta przez klienta uwaga, obejmująca proponowaną ofertę ubezpieczenia zdrowia, jest na bieżąco rozpatrywana i skutecznie rozwiązywana przez dział Serwisu Zdrowie w firmie. Dodatkowo, wszystkie niezbędne informacje dotyczące pakietu medycznego otrzymają Państwo od naszego konsultanta.

  Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z Allianz

  Dla pracodawcy

  • Podniesienie poziomu lojalności pracowników, ich zaufania oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Umocnienie wizerunku firmy jako dbającej o pracowników i ich najbliższych.
  • Skrócenie okresu niezdolności pracownika do pracy poprzez szybki dostęp do lekarzy i leczenia.

  Dla pracownika

  • Dostęp do sieci 2000 współpracujących placówek medycznych na terenie Polski, dla każdego ubezpieczonego.
  • Możliwość szybkiego i bezproblemowego skorzystania z usług lekarskich, takich jak wizyty, zabiegi, badania laboratoryjne lub szczepienia.
  • Gwarantowaną pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu we wszystkich, wymagających tego sytuacjach każdego dnia.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X