Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy w Dąbrowie Górniczej

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Szeroki wybór pakietów medycznych w Dąbrowie Górniczej

  Zdrowie w firmie, we współpracy z ogólnopolskimi i lokalnymi sieciami placówek, oferującymi abonamenty opieki zdrowotnej oraz zaufanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zajmuje się porównywaniem najlepszych pakietów medycznych dla właścicieli firm w Dąbrowie Górniczej. Praca naszego przedsiębiorstwa nie ogranicza się jedynie do pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty, ale obejmuje również:

  • kontakt z dostawcami opieki medycznej w imieniu klienta i negocjowanie warunków umowy,
  • przygotowanie informacji o zakresie koniecznych świadczeń w oparciu o indywidualne potrzeby klienta,
  • monitorowanie jakości opieki medycznej i udoskonalanie bieżącej obsługi.

  Nasza firma oferuje porównanie usług ochrony zdrowia w zakresie między innymi: ilości dostępnych badań diagnostycznych laboratoryjnych i obrazowych, ilości dostępnych lekarzy specjalistów, czasu oczekiwania na termin wizyty, dogodności w wyborze placówki świadczącej opiekę medyczną, możliwości włączenia członków rodziny pacjenta pod program ochrony zdrowia, różnorodności wariantów pakietu, ich ceny oraz wielu innych kryteriów jakości obsługi.

  Oferta udostępniana przez te przedsiębiorstwa jest na tyle różnorodna, że każdy właściciel firmy może wybrać spośród niej pakiet medyczny, który najlepiej spełnia potrzeby jego pracowników.

  Ponadto, firmy z którymi współpracujemy dbają o jak najkrótszy okres oczekiwania na wizytę u wybranego lekarza i dążą do tego, by świadczona przez nich opieka medyczna była na coraz wyższym poziomie.
  Zdrowie w firmie to centrum gromadzące informacje dotyczące najlepszych dostawców opieki medycznej w Polsce, którego misją jest pomoc właścicielom firm z Dąbrowy Górniczej w zawarciu najkorzystniejszej umowy w zakresie opieki zdrowotnej dla nich oraz dla ich pracowników.

  Przykładowy zakres pakietów medycznych Dąbrowy Górniczej

  • Podstawowa opieka zdrowotna i konsultacje specjalistyczne
  • Diagnostyka laboratoryjna i obrazowa
  • Wizyty domowe
  • Badania w ramach opieki przedporodowej i medycyny pracy
  • Szczepienia, zabiegi ambulatoryjne i pielęgniarskie
  • Usługi rehabilitacyjne i nie tylko

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X