Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę
medyczną dla swojej firmy
od Saltus

 • Wysoka jakość placówek oraz dostępnych świadczeń
 • Korzystanie z usług w ogólnopolskiej sieci Partnerów Medycznych
 • Gwarantuje pełnego spektrum badań diagnostycznych
 • Dedykowana aplikacja mobilna dla użytkownika
Przeczytaj dlaczego warto wybrać ofertę Saltus

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Dlaczego warto wybrać Saltus

  Saltus to firma, która działa na rynku ubezpieczeń od 2015 roku. Sieć placówek medycznych, z których ubezpieczeni mogą korzystać to ponad 1400 przychodni w całej Polsce. Nabycie produktów firmy może odbywać się przez stronę www, przez telefon lub osobiście na spotkaniu z konsultantem Zdrowie w firmie.

  Czym wyróżnia się na rynku pakiet medyczny Saltus?

  Pakiety medyczne, które oferuje firma wyróżniają się innowacyjnym podejściem do ubezpieczenia zdrowotnego. Towarzystwo kładzie nacisk na jakość placówek wyposażonych w najnowsze urządzenia oraz zapewnienie specjalistycznych, często trudno dostępnych świadczeń. Ponadto, istnieje także możliwość refundacji kosztów leczenia u własnego lekarza oraz akceptacji wystawionego przez niego skierowania. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że grupowe programy ubezpieczeń medycznych można rozszerzyć również o medycynę pracy.

  Jakie korzyści dla pracodawcy płyną z objęcia pracowników bezpłatną opieką medyczną?

  Rynek pracownika zmusza właścicieli przedsiębiorstw to zadbania o najlepsze warunki pracy, a tym samym o odpowiadający potrzebom pakiet medyczny. Opieka zdrowotna jest najbardziej cenionym benefitem oferowanym w ramach zatrudnienia. Część osób może dzięki temu rozwiązać swoje problemy z utraconą sprawnością fizyczną, inni z kolei mogą przeciwdziałać skutkom utraty zdrowia, niezależnie od wieku.

  Krótki czas oczekiwania na specjalistyczną wizytę i dostępność różnorodnych badań, niezależnie od wysokości ich ceny detalicznej sprawiają, że klienci objęci opieką towarzystwa ubezpieczeniowego mogą poprawić swój stan zdrowia i zwiększyć wydajność swojej pracy. Dowolny wariant programu opieki medycznej w ofercie firmy umożliwia bowiem korzystanie z najczęściej obleganych specjalistów bez uciążliwego czekania w kolejce na termin wizyty. Każda polska firma w perspektywie długoterminowej może także ulepszyć swoje finanse, dzięki zmniejszeniu absencji i rotacji pracowniczej. Dostępna w sprzedaży oferta rozszerzenia pakietu o medycynę pracy pozwala również zaoszczędzić na obowiązkowych w oczach prawa badaniach wstępnych, kontrolnych i okresowych.

  Nowoczesna technologia obsługi pakietu medycznego Saltus

  Osoby objęte ochroną zdrowia przez towarzystwo ubezpieczeniowe Saltus, dzięki zainstalowaniu aplikacji mobilnej mogą skorzystać z opcji wygodnego wyszukiwania placówek, rezerwacji badania, oceny, anulowania i sprawdzenia historii wizyt, a także chatu z Centrum Umawiania Wizyt.

  Kontakt z firmą

  W celu wybrania i zakupu odpowiedniego wariantu pakietu opieki medycznej należy wypełnić formularz zgłoszenia lub skontaktować się telefonicznie z konsultantem Zdrowie w firmie. Z kolei umawianie wizyt przez obecnego klienta odbywa się osobiście bądź za pośrednictwem aplikacji lub uniwersalnego numeru telefonu do Centrum Umawiania Wizyt, pracującego 7 dni w tygodniu.

  Saltus to uznana marka, która została wyróżniona srebrną nagrodą Najwyższa Jakość Quality International 2013 w ubezpieczeniach, za najwyższy poziom świadczonych usług i ochrony zdrowia.

  Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z Saltus

  Dla pracodawcy

  • Klienci objęci opieką towarzystwa ubezpieczeniowego mogą poprawić swój stan zdrowia i zwiększyć wydajność swojej pracy.
  • Korzystanie z najczęściej obleganych specjalistów bez uciążliwego czekania w kolejce na termin wizyty.
  • W perspektywie długoterminowej ulepszenie finansów firmy, dzięki zmniejszeniu absencji oraz rotacji pracowniczej.

  Dla pracownika

  • Aplikacja mobilna pozwalająca skorzystać z opcji wygodnego wyszukiwania placówek, rezerwacji badania, oceny, anulowania i sprawdzenia historii wizyt, a także chatu z Centrum Umawiania Wizyt.
  • Umawianie wizyt odbywa się osobiście bądź za pośrednictwem aplikacji lub uniwersalnego numeru telefonu do Centrum Umawiania Wizyt, pracującego 7 dni w tygodniu.
  • Krótki czas oczekiwania na specjalistyczną wizytę i dostępność różnorodnych badań, niezależnie od wysokości ich ceny detalicznej.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X