Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy w Krakowie

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Szeroki wybór pakietów medycznych w Krakowie

  Dbanie o zdrowie pracownika to jeden z fundamentów budowania wzajemnego zaufania. Odpowiednio dostosowany pakiet medyczny w Krakowie to najlepsze rozwiązanie dla małych jak i większych firm. Oferta obejmująca opiekę medyczną oraz możliwość szybkiego dostępu do specjalistów zainteresuje z pewnością wiele osób chcących zadbać o siebie oraz bliskich.
  Kraków jako duży ośrodek akademicki posiada także ogromną ilość miejsc pracy, jak również liczne placówki medyczne. Szeroki zakres usług diagnostycznych i medycznych, konsultacje, specjalistyczne badania i leczenie czy wizyty lekarskie w domu – wszystko to może wchodzić w naszą ofertę pakietu medycznego.

  Usługi i opieka na miarę potrzeb pacjenta

  Korzystanie z prywatnej opieki medycznej to profesjonalna diagnostyka i ochrona zdrowia. Program obejmujący usługi medyczne pozwala na kontakt w celu umawiania wizyt w poszczególnych placówkach telefonicznie jak i online. Nowoczesna obsługa szerokiego zakresu świadczeń umożliwia swobodne korzystanie z oferty usług medycznych. Strona internetowa jaką udostępnia każdy nasz partner to kompletne informacje o dostępnych usługach oraz pomoc dostępna przez całą dobę. Można również ocenić każdą odbytą wizytę i zgłosić ewentualne sugestie albo zastrzeżenia. Jakość świadczonych usług jest przez nas stale monitorowana, dzięki czemu mamy pewność ich najwyższego poziomu.

  Dostęp do najlepszych placówek bez zbędnych kolejek nawet tego samego dnia, w razie potrzeby szpital i komplet niezbędnych badań jest udogodnieniem dla pacjentów, a jednocześnie oszczędnością ich absencji w pracy dla naszych klientów.

  Wiele ofert w jednym miejscu

  • Wybierz odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne, aby zapewnić dodatkową motywację swoim pracownikom.
  • Zamów kontakt od naszych specjalistów i poznaj szczegóły oferty. Szczegółowych informacji udzieli Ci zespół wykwalifikowanych doradców.
  • Sprawdź różnorodne pakiety i kup nasze ubezpieczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Jeżeli masz dodatkowe pytania, dowiedz się więcej dzięki naszej ofercie online.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X