Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę
medyczną dla swojej firmy
od grupy INTER Polska

 • Dostęp do lekarzy, sprzętu diagnostycznego oraz laboratoriów
 • Dostęp do opieki medycznej w ponad 1000 placówek w całej Polsce
 • Dedykowane Centrum Klienta dla pracowników do umawiania wizyt online
 • Czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku NFZ
Przeczytaj dlaczego warto wybrać ofertę INTER Polska

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Dlaczego warto wybrać INTER Polska

  Pakiet medyczny – INTER Polska

  Ubezpieczenie medyczne to często poszukiwany przez pracowników benefit pozapłacowy. Szukasz pakietu medycznego dla swoich pracowników? Inter Ubezpieczenia przychodzi z pomocą. Zapewnia dostęp do opieki medycznej w ponad tysiącu placówek w całym kraju na najwyższym poziomie. Pakiet ubezpieczeń oferuje dostęp do lekarzy, sprzętu diagnostycznego, laboratoriów.

  Ubezpieczenie Inter Polska

  Wybierając nasze ubezpieczenia medyczne Twój pracownik zyskuje wybór – u kogo i gdzie chce się leczyć. Jeśli wybierze placówkę spoza naszej listy to posiada możliwość rozliczenia kosztów z Inter Ubezpieczenia, gdy przedstawi imienny rachunek. W przypadku placówki z naszej oferty wizyty odbywają się bezgotówkowo. Umówienie się do lekarza, bądź na badania możliwe jest przez internet, w placówce medycznej, Centrum Klienta, bądź specjalny formularz. Wszystko odbywa się intuicyjnie, a co najważniejsze zapewnia szybki dostęp do lekarzy różnej specjalizacji. Pracownik nie potrzebuje skierowania, aby umówić się do lekarza specjalisty, dzięki czemu możliwa jest szybka diagnoza i pomoc. W przypadku potrzeby badań diagnostycznych może skorzystać z naszego laboratorium oraz nowoczesnych urządzeń. Rezonans magnetyczny czy tomografia, to badania, na które zazwyczaj trzeba długo czekać oraz są kosztowne. W pakiecie medycznym Inter klient ma zapewnione nawet tego typu badania. Czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku NFZ.

  Wizyty u stomatologa często bywają kosztowne – nie w Inter Polska! W pakiecie posiadamy pełną stomatologię – zachowawczą, leczenie kanałowe, paradontozy, czy chirurgię. Estetyka stomatologiczna jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, gdy pierwsze wrażenie decyduje o wielu kwestiach. Popraw komfort życia swoich pracowników ubezpieczeniem medycznym Inter. Ich promienny uśmiech z pewnością spowoduje większą skuteczność w pracy.

  Oferujemy również wizyty domowe, ponieważ nie zawsze pacjent może dotrzeć do placówki medycznej. Transport medyczny czy dowóz leków to często niezbędna pomoc po wypadku. Rehabilitacja pozwoli szybciej powrócić do zdrowia, co zmniejszy absencję w pracy.

  Aby uzyskać więcej informacji wypełnij formularz lub porozmawiaj z naszym konsultantem pod numerem:

  ZADZWOŃ: +48 22 299 00 30

  Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z INTER Polska

  Dla pracodawcy

  • Czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku NFZ, co pozwala na otrzymanie wysokiej jakości opieki medycznej przez pracowników i szybszy powrót do zdrowia.
  • Dedykowany transport medyczny czy dowóz leków to często niezbędna pomoc po wypadku, dzięki czemu pracownik szybciej powrócić do zdrowia, co zmniejszy absencję w pracy.
  • Oferta specjalistycznej opieki medycznej prezentuje pracodawcę jako dbającego o podwładnych, co wpływa na pozytywny wizerunek firmy.

  Dla pracownika

  • Brak potrzeby skierowania umożliwia bezpośrednie się do lekarza specjalisty, dzięki czemu możliwa jest szybka diagnoza i pomoc.
  • Umówienie się do lekarza, bądź na badania możliwe jest przez internet, w placówce medycznej, Centrum Klienta, bądź specjalny formularz.
  • Zapewnione dostęp do opieki medycznej w ponad tysiącu placówek w całym kraju na najwyższym poziomie.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X