Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę
medyczną dla swojej firmy
od grupy Enel-med

 • Szeroki zakres usług medycznych
 • Dostęp do sieci ponad 1600 placówek oraz 2 szpitali w Polsce
 • System online zapewniający natychmiastowy dostęp do informacji na temat przebiegu leczenia
 • Bieżąca ocena gwarantowanej opieki medycznej
Przeczytaj dlaczego warto wybrać ofertę Enel-med

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Dlaczego warto wybrać Enel-med

  Opieka medyczna jest podstawowym przejawem dbałości o zdrowie i produktywność członków kadry. Zakres opieki można bez trudu dobrać względem potrzeb. Warto zapoznać się z treścią tej oferty!

  Podstawowe pakiety medyczne Enel-Med

  Zadbaj o dobre samopoczucie kadry. Ważna jest zarówno profilaktyka, jak też leczenie i rehabilitacja. Każdy pakiet medyczny Enel-Med to inny zakres usług. Wyróżnić można pakiety specjalistyczne i podstawowe. Opcja BASIC zapewnia dostęp do usług, takich jak konsultacje internistyczne, recepty online, wizyty u lekarza medycyny pracy, profilaktyka podstawowa, zabiegi ambulatoryjne, szczepienia, prowadzenie ciąży. Dzięki systemowi online, wszelkie informacje dotyczące przebiegu leczenia są dostępne na wyciągnięcie ręki. Przez Internet można również zaplanować wizytę. Na szczególną uwagę zasługuje dostępność Infolinii Medycznej 24h. Wykonanie jednego telefonu i szybki kontakt mogą uratować życie. Kolejny wariant to zakres STANDARD. W ramach tego pakietu pacjenci zyskują dodatkowo dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Badania przeprowadzane są przez lekarzy specjalistów w wybranej przychodni partnerskiej. Możliwe są także wizyty domowe. Oprócz tego, zapewnione są przeglądy stomatologiczne.

  Szeroki zakres usług medycznych

  Wariant PREMIUM to szeroki dostęp do opieki specjalistów. W ramach tego pakietu pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej diagnostyki, rehabilitacji, usługi rezonansu magnetycznego i tomografii. Opcja PRESTIGE to oferta rozszerzona o leczenie stomatologiczne. Klienci mogą poddać się także rozszerzonym zabiegom medycznym. Istotna jest również możliwość skorzystania z opcji ubezpieczenia zagranicznego. Natomiast oferta VIP to poszerzony zakres usług. W jego ramach pacjenci mogą skorzystać z opieki w ENEL-SPORT. Przygotowanie do porodu jest ułatwione dzięki zajęciom w szkole rodzenia. Panie chętnie skorzystają również z oferty porodu prywatnego. Co najważniejsze, możliwa jest także hospitalizacja pacjenta i operacje „Chirurgii Jednego Dnia”.

  Dostępne są także pakiety dla całej rodziny! Ponadto pojawiają się ciekawe promocje, w ramach usług dla dzieci i dorosłych. Na uwagę zasługuje także Estell – klinika medycyny estetycznej, marka firmy. Warto pamiętać, że partnerem firmy są liczne przychodnie. Nie bez znaczenia są także opinie dotychczasowych beneficjentów. Według badań przeprowadzanych wśród klientów firmy, szeroko pojętą opiekę medyczną oceniono na poziomie 5,46, w skali sześciostopniowej.

  Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z Enel-Med

  Dla pracodawcy

  • Dbałość o profilaktykę zdrowotną ogranicza zachorowania przewlekłe oraz absencje chorobową w miejscu pracy.
  • Gwarantowana opieka medyczna podlega bieżącej ocenie naszych pacjentów, co umożliwia ciągłe usprawnianie usług.
  • Lepsze samopoczucie oraz wyższe zaangażowanie, jak i produktywność pracowników.

  Dla pracownika

  • Dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz możliwość wizyt domowych.
  • Dostępność Infolinii Medycznej 24/7 oraz dedykowany system online umożliwiający sprawdzenie informacji nt. przebiegu leczenia oraz umówienia wizyty.
  • Szeroka sieć ponad 1600 placówek medycznych w tym ponad 26 wieloprofilowych Oddziałów Enel-med w największych miastach.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X