Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy w Gdańsku

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Praca z korzystnym pakietem medycznym w Gdańsku

  Dostęp pracowników firm do prywatnej opieki medycznej w Gdańsku stanowi ważny punkt wizerunkowy i motywacyjny. Misją naszych placówek jest świadczenie optymalnych usług dopasowanych do drugiej strony umowy – ilości zatrudnionych osób i struktury firmy. Budowana przez pracowników kariera może opierać się na lojalności wobec firmy dającej im dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej na wysokim poziomie w ramach wykonywanej pracy.

  Prywatna opieka medyczna stanowi ważny benefit pracowniczy w firmach z sektora MŚP i w dużych korporacjach. Nasze pakiety medyczne w Gdańsku stanowią kompaktową ofertę opieki lekarskiej, do której pracownik ma dostęp w dowolnym momencie. Pracownicy firm współpracujących z naszą placówką mają możliwość wygodnie rezerwować swoją wizytę online lub telefonicznie, a dodatkowo pakiety medyczne obejmują również dostęp do elektronicznej Karty Pacjenta. Wygodne monitorowanie własnego stanu zdrowia, a przede wszystkim dostęp do wyników badań i indywidualnych usług lekarskich pozwalają, by naszą ofertę kierować do małych i dużych firm z różnych sektorów.

  Opracowując pakiety medyczne Gdańsk stanowił dla nas dużą inspirację – to właśnie tu funkcjonują firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz ogromne korporacje zatrudniające setki osób. Specjalne pakiety medyczne w mieście Gdańsk dedykowane określonym grupom przedsiębiorstw pozwalają nam sprawnie obsługiwać klientów i dawać im poczucie wyjątkowej opieki zdrowotnej. Nasza oferta to jawne kwestie ubezpieczenia i opłaty składek pracowniczych. Usługi oferowane przez nasze placówki w ramach pakietów medycznych mogą być realizowane w dowolnym miejscu – nie tylko w Gdańsku.

  Jak wygląda współpraca?

  • Oferowane przez profesjonalny personel medyczny usługi lekarskie w mieście Gdańsk obejmują nielimitowaną opiekę lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i diagnostyczne, czy kontakt poprzez całodobową infolinię.
  • Dysponujemy rozbudowaną kadrą lekarzy specjalistów, dzięki którym zdrowie pacjentów monitorowane jest w sposób całościowy.
  • Przygotowując pakiety medyczne Gdańsk był dla nas podstawowym rynkiem docelowym – posiadamy rozwiązania dla jednoosobowych firm i dużych korporacji.
  • Więcej informacji znaleźć można na stronie lub po kontakcie telefonicznym.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X