Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyw Dąbrowie Górniczej

Pakiety medyczne Dąbrowa Górnicza

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów ofert najlepszych pakietów medycznych w Dąbrowie Górniczej:W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Szeroki wybór pakietów medycznych w Dąbrowie Górniczej

Zdrowie w firmie, we współpracy z ogólnopolskimi i lokalnymi sieciami placówek, oferującymi abonamenty opieki zdrowotnej oraz zaufanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zajmuje się porównywaniem najlepszych pakietów medycznych dla właścicieli firm w Dąbrowie Górniczej. Praca naszego przedsiębiorstwa nie ogranicza się jedynie do pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty, ale obejmuje również:

  • kontakt z dostawcami opieki medycznej w imieniu klienta i negocjowanie warunków umowy,
  • przygotowanie informacji o zakresie koniecznych świadczeń w oparciu o indywidualne potrzeby klienta,
  • monitorowanie jakości opieki medycznej i udoskonalanie bieżącej obsługi.

Nasza firma oferuje porównanie usług ochrony zdrowia w zakresie między innymi: ilości dostępnych badań diagnostycznych laboratoryjnych i obrazowych, ilości dostępnych lekarzy specjalistów, czasu oczekiwania na termin wizyty, dogodności w wyborze placówki świadczącej opiekę medyczną, możliwości włączenia członków rodziny pacjenta pod program ochrony zdrowia, różnorodności wariantów pakietu, ich ceny oraz wielu innych kryteriów jakości obsługi.

Oferta udostępniana przez te przedsiębiorstwa jest na tyle różnorodna, że każdy właściciel firmy może wybrać spośród niej pakiet medyczny, który najlepiej spełnia potrzeby jego pracowników.

Ponadto, firmy z którymi współpracujemy dbają o jak najkrótszy okres oczekiwania na wizytę u wybranego lekarza i dążą do tego, by świadczona przez nich opieka medyczna była na coraz wyższym poziomie.
Zdrowie w firmie to centrum gromadzące informacje dotyczące najlepszych dostawców opieki medycznej w Polsce, którego misją jest pomoc właścicielom firm z Dąbrowy Górniczej w zawarciu najkorzystniejszej umowy w zakresie opieki zdrowotnej dla nich oraz dla ich pracowników.

Przykładowy zakres pakietów medycznych Dąbrowy Górniczej

podstawowa opieka zdrowotna i konsultacje specjalistyczne

diagnostyka laboratoryjna i obrazowa

wizyty domowe

badania w ramach opieki przedporodowej i medycyny pracy

szczepienia, abiegi ambulatoryjne i pielęgniarskie

usługi rehabilitacyjne i nie tylko