Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyw Gdyni

Pakiety medyczne Gdynia

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów ofert najlepszych pakietów medycznych w Gdyni:W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Pakiety medyczne w Gdyni

W tak dużym i zatłoczonym mieście jak Gdynia, dostęp do lekarzy, szczególnie specjalistów, jest bardzo utrudniony. Dlatego nasza firma oferuje pakiety medyczne dla pracowników małych, średnich i dużych firm, a także dla osób prywatnych. Dzięki nim, każdy może łatwo i szybko umówić się na wizytę z wybranym specjalistą, oraz skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej.
Życie i kariera w mieście Gdynia są pełne wyzwań. Nawet umówienie się do lekarza nieraz graniczy z cudem! Niestety, wielu pacjentów na wizytę czeka miesiącami. Nasze pakiety medyczne umożliwiają bezpłatne wykonanie badań laboratoryjnych, a także kontakt z jednymi z najlepszych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy pracują w prestiżowych, prywatnych placówkach medycznych w mieście Gdynia. Pacjenci nie muszą tygodniami czekać na wizytę, a opieka prezentuje najwyższy poziom!

Do kogo skierowana jest oferta?

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kogo interesują usługi medyczne w mieście Gdynia. Pakiety medyczne które oferujemy, skierowane są do osób prywatnych oraz firm, którym zależy na rozwijaniu się i podniesieniu swojego prestiżu. We współczesnych, rozwijających się przedsiębiorstwach, atrakcyjne benefity dla pracowników stały się już standardem.

Firmy, które zapewniają swojej kadrze pakiety medyczne, łatwiej mogą znaleźć chętnych do pracy i lojalnych pracowników.

W naszej ofercie każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do własnych możliwości oraz potrzeb. Proponujemy pakiety medyczne w mieście Gdynia, różniące się cenami oraz zakresem usług. Współpraca z naszą firmą może przynieść mnóstwo korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Dbanie o własne zdrowie jest niezwykle istotne!Nasze pakiety medyczne zapewniają łatwy i szybki dostęp do specjalistycznej opieki lekarskiej, nawet w tak dużym mieście jak Gdynia.

Co obejmują nasze pakiety medyczne?

możliwość wygodnego umówienia wizyty przez telefon lub online

bezpłatne badania laboratoryjne oraz diagnostyka

dostęp do infolinii medycznej, czynnej przez całą dobę

krótki czas oczekiwania na wizytę

prestiżowe, specjalistyczne placówki medyczne

możliwość skorzystania z bezpłatnej wizyty u prywatnego lekarza specjalisty