Pakiety medyczne Inter

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyod INTER Polska

  • Dostęp do lekarzy, sprzętu diagnostycznego oraz laboratoriów
  • Dostęp do opieki medycznej w ponad 1000 placówek w całej Polsce
  • Dedykowane Centrum Klienta dla pracowników do umawiania wizyt online
  • Czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku NFZ

Pakiety medyczne Inter

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów INTER Polska oraz innych dostawców medycznych


Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 22 299 00 30Dlaczego warto wybrać INTER Polska?

Pakiet medyczny – INTER Polska

Ubezpieczenie medyczne to często poszukiwany przez pracowników benefit pozapłacowy. Szukasz pakietu medycznego dla swoich pracowników? Inter Ubezpieczenia przychodzi z pomocą. Zapewnia dostęp do opieki medycznej w ponad tysiącu placówek w całym kraju na najwyższym poziomie. Pakiet ubezpieczeń oferuje dostęp do lekarzy, sprzętu diagnostycznego, laboratoriów.

Ubezpieczenie Inter Polska

Wybierając nasze ubezpieczenia medyczne Twój pracownik zyskuje wybór – u kogo i gdzie chce się leczyć. Jeśli wybierze placówkę spoza naszej listy to posiada możliwość rozliczenia kosztów z Inter Ubezpieczenia, gdy przedstawi imienny rachunek. W przypadku placówki z naszej oferty wizyty odbywają się bezgotówkowo. Umówienie się do lekarza, bądź na badania możliwe jest przez internet, w placówce medycznej, Centrum Klienta, bądź specjalny formularz. Wszystko odbywa się intuicyjnie, a co najważniejsze zapewnia szybki dostęp do lekarzy różnej specjalizacji. Pracownik nie potrzebuje skierowania, aby umówić się do lekarza specjalisty, dzięki czemu możliwa jest szybka diagnoza i pomoc. W przypadku potrzeby badań diagnostycznych może skorzystać z naszego laboratorium oraz nowoczesnych urządzeń. Rezonans magnetyczny czy tomografia, to badania, na które zazwyczaj trzeba długo czekać oraz są kosztowne. W pakiecie medycznym Inter klient ma zapewnione nawet tego typu badania. Czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku NFZ.

Wizyty u stomatologa często bywają kosztowne – nie w Inter Polska! W pakiecie posiadamy pełną stomatologię – zachowawczą, leczenie kanałowe, paradontozy, czy chirurgię. Estetyka stomatologiczna jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, gdy pierwsze wrażenie decyduje o wielu kwestiach. Popraw komfort życia swoich pracowników ubezpieczeniem medycznym Inter. Ich promienny uśmiech z pewnością spowoduje większą skuteczność w pracy.

Oferujemy również wizyty domowe, ponieważ nie zawsze pacjent może dotrzeć do placówki medycznej. Transport medyczny czy dowóz leków to często niezbędna pomoc po wypadku. Rehabilitacja pozwoli szybciej powrócić do zdrowia, co zmniejszy absencję w pracy.

Aby uzyskać więcej informacji wypełnij formularz lub porozmawiaj z naszym konsultantem pod numerem:

ZADZWOŃ: +48 22 299 00 30

Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z INTER Polska

DLA PRACODAWCY


Czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku NFZ, co pozwala na otrzymanie wysokiej jakości opieki medycznej przez pracowników i szybszy powrót do zdrowia.

Dedykowany transport medyczny czy dowóz leków to często niezbędna pomoc po wypadku, dzięki czemu pracownik szybciej powrócić do zdrowia, co zmniejszy absencję w pracy.

Oferta specjalistycznej opieki medycznej prezentuje pracodawcę jako dbającego o podwładnych, co wpływa na pozytywny wizerunek firmy.

DLA PRACOWNIKA


Brak potrzeby skierowania umożliwia bezpośrednie się do lekarza specjalisty, dzięki czemu możliwa jest szybka diagnoza i pomoc.

Umówienie się do lekarza, bądź na badania możliwe jest przez internet, w placówce medycznej, Centrum Klienta, bądź specjalny formularz.

Zapewnione dostęp do opieki medycznej w ponad tysiącu placówek w całym kraju na najwyższym poziomie.

Sprawdź innych dostawców

Sprawdź innych dostawców