Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyw Katowicach

Pakiety medyczne Katowice

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów ofert najlepszych pakietów medycznych w Katowicach:W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Medicover, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Korzyści z pakietów medycznych w Katowicach

W czasach kiedy diagnostyka i opieka medyczna w ramach NFZ stwarza liczne problemy, a państwowe placówki są mocno niedofinansowane, oferta pracowniczych pakietów medycznych jest bardzo korzystna. Dla pracodawcy może oznaczać szeroki wachlarz zalet, a dla pacjentów szybki dostęp do lekarzy i badań, a także dobrze wyposażone przychodnie oraz zabiegi i leczenie w szpitalu bez kolejek. Postaw na pakiety opieki medycznej mieście Katowice jako benefit dla pracowników i poprawę ich stanu zdrowia.

Dla firm zatrudniających wielu pracowników istotna jest medycyna pracy badająca zdrowie i gotowość do wykonywania zawodu. Odpowiednio dostosowany pakiet medyczny pozwoli skorzystać także z tych usług. Możesz wybrać placówkę, jaka zostanie zakontraktowana. Stomatologia, specjalistyczne poradnie lekarskie i diagnostyczne, konsultacje – to wszystko może obejmować ubezpieczenie medyczne. Wizyty umawiane są szybko i bez zbędnej zwłoki, a recepty na leki, skierowania na badania, jakie musi wykonać szpital czy opinie lekarskie wydawane są od ręki.

Jak wygląda obsługa pacjenta?

Dla klientów chcących zarezerwować wizyty u lekarza w celu wykonania badań diagnostycznych czy leczenia, dostępna jest baza usług. Znaleźć można również opinie o poziomie świadczeń wykonanych u innych pacjentów.

Dowiedz się więcej i poznaj szczegóły oferty naszej firmy. Nasza działalność to potwierdzone wieloletnim doświadczeniem dostarczanie kompleksowych rozwiązań zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.

Na stronie internetowej umów wizytę online albo też skorzystaj z infolinii dostępnej w zależności od pakietu, także całodobowo. Opieka zdrowotna i w pełni zaangażowani lekarze pozwolą utrzymać Twoich pracowników w pełnym zdrowiu i dyspozycji do pracy.

Zespół specjalistów ułatwi Ci dobrać najlepszą ofertę, nasza pomoc gwarantowana jest na każdym etapie. Zamów kontakt i zdobądź komplet informacji o indywidualnych i grupowych pakietach medycznych dostosowanych do potrzeb już dziś!