Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyw Kielcach

Pakiety medyczne Kielce

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów ofert najlepszych pakietów medycznych w Kielcach:W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Wyróżnij się na rynku pracodawców – najkorzystniejsze pakiety medyczne Kielce

Zadbaj o wysoki standard zatrudniania pracowników i zbuduj pozytywny wizerunek firmy. Zaoferuj pozafinansowe formy motywowania, które przyciągną najlepszych w Twojej branży. Zostań profesjonalnym pracodawcą, który wymaga nie tylko od innych. Platforma www.zdrowiewfirmie.pl, to nowoczesne rozwiązanie, które pomoże szybko i profesjonalnie ocenić, jaki pakiet medyczny spełni oczekiwania obecnych i potencjalnych pracowników.

Przedsiębiorco, wyobraź sobie idealnie dopasowany pakiet medyczny. Czy obejmuje on nielimitowaną opiekę lekarza specjalisty? Całodobową infolinię? Medyczne badania laboratoryjne i diagnostyczne? Oferty mogą być bardzo rożne.
Na naszej stronie można bezpłatnie porównać pakiety medyczne proponowane dla miasta Kielce i wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się w twojej firmie. Przygotowana oferta wyróżni się nie tylko zapewnieniem podstawowej opieki lekarza rodzinnego, internisty i pediatry. Zyskają Państwo, szeroko pojętą, opiekę lekarzy specjalistów leczących różne choroby i dolegliwości. Umożliwi to pracownikom leczenie i skorzystanie z fachowej pomocy bez skierowań i długiego czasu oczekiwania na wizytę. Pomoc oferowana przez placówkę w centrum medycznym gwarantuje leki, wizyty domowe, a w razie potrzeby zabiegi ambulatoryjne i szpital. Ze zdrowiem związana jest również stomatologia. Grupa pacjentów oczekująca takich świadczeń może je otrzymać w ramach pakietu. Wykwalifikowany personel ośrodka medycznego to również gwarant poszanowania prawa pacjenta.

Co docenią pracownicy?

Wiele osób szybko dostrzeże korzyści wynikające z  prywatnej opieki medycznej z pominięciem kolejek, tak charakterystycznych dla leczenia na NFZ. Opieka medyczna dla firmy wiąże się z leczeniem dostępnym zawsze wtedy, kiedy tylko potrzebuje jej pracownik. Nie bez znaczenia jest również możliwość wyboru lekarza i badań w dogodnej dla pracownika lokalizacji w mieście Kielce, czy innym miejscu w Polsce. Wizyty do specjalistów i konsultacje z profesorskie umawiane są wygodnie przez call center lub online. Badania do pracy, wymagane prawem, nie będą już stanowiły problemu i zabiorą minimalną ilość czasu. Pracodawcy docenią możliwość skupienia się na pracy, a kariera, droga do profesjonalnego rozwoju, będzie stała otworem  dla każdego pracownika.

Dlaczego my?

Mamy najbogatszą ofertę placówek medycznych, dzięki temu zapewniamy Państwu szeroki wachlarz usług w ramach jednego pakietu. Zaręczamy kontakt z takimi potentatami zdrowia, jak: LUXMED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska. Ich dewizą jest zapewnienie rzetelnej informacji, poszanowanie praw i przede wszystkim dbanie o zdrowie pacjenta. Aby poznać szczegółowe informacje, sprawdź ich strony.

Monitorujemy jakość świadczeń danej placówki i tylko uznani lekarze są gotowi z nami współpracować. Pracodawcy doceniają zwłaszcza szybkość i jakość podpisywanych umów. Skontaktuj się z nami. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz online, a my zadbamy o zaprezentowanie całościowego pakietu medycznego, który przyniesie wymierne korzyści pracującym. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Dzięki tak szerokim możliwościom ofertowym i wspólnemu dialogowi, pomożemy wybrać przykładowe pakiety. Ułatwimy dokonanie ostatecznego wyboru i podpisanie korzystnej umowy. Finalnie, otrzymają Państwo szeroki dostęp do świadczeń proponowanych w placówkach medycznych w całej Polsce oraz tych obsługujących Kielce.

Minimalizujemy koszty. Wybór najkorzystniejszej propozycji nie musi absorbować cennego czasu ani środków. Nie wymaga również posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu medycyny. Nasze usługi pozwolą zapewnić opiekę zdrowotną najwyższej jakości, bez ponoszenia zbędnych kosztów. Będzie to możliwe dzięki temu, że porównujemy oferty najlepszych firm.