Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyod grupy LUX MED

  • Lider rynku prywatnych usług medycznych w Polsce
  • Dostęp do 200 własnych placówek LUX MED i 1600 partnerskich
  • Elektroniczna dokumentacja medyczna
  • Rezerwacja wizyty online i możliwość zamówienia e-recepty

Pakiety medyczne LUX MED

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów LUX MED  oraz innych dostawców medycznych


Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 22 299 00 30W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Dlaczego warto wybrać LUX MED?

Nie posiadając ubezpieczenia medycznego, pracownicy mają ograniczone możliwości szybkiej realizacji wizyt i świadczeń medycznych. Tracą tym samym szansę na efektywne leczenie. Aby cieszyć się dobrym zdrowiem, pracownicy powinni mieć możliwość korzystania z odpowiedniego pakietu medycznego.

Oferta pakietów medycznych LUX MED

Prywatna opieka medyczna to niezwykle ważny i ceniony benefit w miejscu pracy. Aby pracownicy byli dobrze skoncentrowani na realizowanych projektach, muszą być spokojni o własne zdrowie. Pomóc mogą pakiety medyczne, oferowane przez grupę LUX MED. Pozwalają one pracodawcom na pełne wywiązanie się z obowiązków narzucanych przez kodeks prawa pracy jak również stanowią wysokiej jakości benefit medyczny. Pakiety medyczne zapewniają pracownikom wysokiej jakości opiekę medyczną, indywidualnie dopasowaną do potrzeb pacjenta. LUX MED oferuje pakiety medyczne dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także firm od 2 do 50 oraz powyżej 50 pracowników. Grupa oferuje zarówno podstawowy, jak i kompleksowy zakres usług medycznych. Należą do nich m.in. konsultacje lekarskie, badania laboratoryjne i diagnostyczne, rehabilitacja, stomatologia i wiele innych.

Korzyści dla pracodawcy

Oferując pracownikom dostęp do pakietów medycznych, pracodawca przyczynia się do wzrostu lojalności i satysfakcji ze strony pracowników. To pozapłacowy benefit, którego nie można pominąć. Takie rozwiązania ułatwia też obsadzanie nowych stanowisk w organizacji. Gwarancja opieki medycznej uatrakcyjnia ofertę rekrutacyjną, a jednocześnie pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Pracodawca może też ograniczyć koszty, które częściowo rozliczane są w ramach uzyskania przychodu. Zmniejsza się absencja chorobowa pracowników, a efektywność ich pracy ulega znacznej poprawie. LUX MED daje pracodawcy poczucie kontroli nad sfera opieki medycznej w firmie. Realizowane są również konsultacje medyczne online, bez wychodzenia z pracy czy domu.

Benefity dla pracowników

Dostęp do opieki medycznej gwarantuje pracownikom bezpieczeństwo, ze względu na wysoki standard jakościowy usług. Oferowana obsługa jest kompleksowa i obejmuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów. Takie rozwiązanie znacząco oszczędza czas pracowników, którzy mogą swobodnie umawiać wizyty, zamawiać recepty i odbierać wyniki badań. Dodatkową zaletą jest wygoda dostępu do opieki medycznej. Pracownicy zyskują dostęp do rozbudowanej sieci placówek LUX MED na terenie całej Polski. Informacje dostępne są także w placówkach współpracujących z firmą. Wszystkie placówki znajdują się w dogodnych lokalizacjach. Opiekę medyczną zyskuje również partner i członkowie rodziny pracownika. Usługi pozostają aktywne także na wakacjach i w podróży służbowej. Ceny oferowanych pakietów są wyjątkowo atrakcyjne i dopasowane do potrzeb firmy. Aby uzyskać więcej informacji wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym konsultantem na temat oferty dla Twojej firmy. 

Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z LUX MED

DLA PRACODAWCY


Oferując podwładnym bezpłatne pakiety medyczne, pracodawca przyczynia się do wzrostu lojalności i satysfakcji ze strony pracowników.

Gwarancja opieki medycznej uatrakcyjnia ofertę rekrutacyjną, a jednocześnie pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

Zmniejsza się absencja chorobowa dorosłych pracowników, a efektywność ich pracy ulega znacznej poprawie.

DLA PRACOWNIKA


Oferowana obsługa jest kompleksowa i obejmuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów.

Pakiet medyczny oszczędza czas pracowników, którzy mogą swobodnie umawiać wizyty, zamawiać recepty i odbierać wyniki badań.

Pracownicy zyskują dostęp do rozbudowanej sieci placówek LUX MED na terenie całej Polski. Informacje dostępne są także w placówkach współpracujących z firmą.

Sprawdź innych dostawców

Sprawdź innych dostawców