Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyw Olsztynie

Pakiety medyczne Olsztyn

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów ofert najlepszych pakietów medycznych w Olsztynie:W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Wybór pakietu medycznego w Olsztynie

Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa osobom zatrudnionym w firmie oraz zadbać o ochronę ich zdrowia, warto wykupić odpowiedni pakiet medyczny.  

Profesjonalna diagnostyka i opieka medyczna dla pracowników to kluczowy kapitał każdego przedsiębiorstwa.

Zdrowie w Firmie oferuje kompleksowe porównanie pakietów medycznych dla przedsiębiorstw. Rozwiązanie to pozwala na optymalne dopasowanie ubezpieczyciela do struktur i potrzeb organizacji. Nasza firma oferuje fachowe doradztwo zarówno w zakresie doboru świadczeń, jak i wyborze placówek medycznych. Usługi realizowane są w miastach całej Polski.
Olsztyn to jedno z miast, w których zapewniany jest dostęp do świadczeń w formie pakietów medycznych. Działają tu jedne z najlepszych sieci medycznych i szpitali. Nawiązując bezpośredni kontakt, Klienci mają możliwość zakontraktowania wskazanej placówki.
Zdrowie w Firmie reprezentuje klientów w negocjacjach z dostawcami medycznymi, celem uzyskania najlepszych warunków kontraktów oraz realizacji niestandardowych rozwiązań. W ramach oferty przygotowywany jest zarówno zakres niezbędnych świadczeń, jak i dostosowany do potrzeb odbiorcy model obsługi.

Monitoring jakości i kontraktowanie

Firma Zdrowie w Firmie monitoruje jakość świadczeń, a także zajmuje się ewaluacją zadowolenia klienta. W razie konieczności, oferta może być na bieżąco zmieniana i udoskonalana.

Porównanie najlepszych propozycji opieki medycznej dla firm jest całkowicie bezpłatne. Zadaniem ekspertów Zdrowie w Firmie jest jak najlepsze przygotowanie ofert opieki medycznej dla pracowników.

Każdy pakiet medyczny może być dostosowywany optymalnie do budżetu firmy oraz potrzeb osób zatrudnionych w danej pracy. Badania rynku medycyny realizowane są z gwarancją atrakcyjnych cen.

Wśród pakietów medycznych oferowanych przez Zdrowie w Firmie znaleźć można m.in. podstawową i specjalistyczną pomoc medyczną lekarzy, konsultacje profesorskie, refundację czy wizyty domowe u pacjenta, a także wiele badań i zabiegów.