22 299 00 30

Zamów ofertę

Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

Dane firmy:


Dane osoby do kontaktu:

Zaakceptowanie powyższych danych oznacza zgodę na ich przetwarzanie dla celów obsługi klienta Zdrowie w Firmie Sp. z o.o. oraz TK Capital Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

captcha

Blog

Otrzymaliśmy nagrodę podczas Gali MZP Lewiatan

15 listopada Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan świętował swoje 20 urodziny.

MZP Lewiatan jest od lat jednym z filarów Forum Przedsiębiorców Małopolski. Jest to unikatowe w skali kraju pospolite ruszenie organizacji reprezentujących właścicieli firm, a także okazja do wymiany opinii na tematy społeczno - gospodarcze.

MZP Lewiatan jest członkiem międzynarodowej branżowej organizacji pracodawców CEEMET z siedzibą w Brukseli.

Oficjalna uroczystość odbyła się w Kopalni Soli w Wieliczce. Podczas gali zostały przyznane prestiżowe nagrody “Małopolski Dąb”, których celem było uhonorowanie osób oraz przedsiębiorstw działających na rzecz rozwoju gospodarczego regionu. Bohaterami uroczystości byli małopolscy przedsiębiorcy, którzy wraz z rozwijaniem znakomitych biznesów działają dla dobra wspólnego.

  5bee8027d7286_p (1)  

Niezmiernie miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych - dostaliśmy statuetkę “Małopolski Dąb” za swój wkład w rozwój przedsiębiorczości i wzmocnienie siły ekonomicznej Małopolski. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni i mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu. To była świetna okazja do świętowania. Jesteśmy zaszczyceni, że przyczyniliśmy się do rozwoju Małopolski.

  5bee8027d6c55_p (1)

Zobacz inne artykuły: