Otrzymaliśmy nagrodę podczas Gali MZP Lewiatan

10 listopada 2022

15 listopada 2018 r. Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan świętował swoje 20 urodziny.

MZP Lewiatan jest od lat jednym z filarów Forum Przedsiębiorców Małopolski. Jest to unikatowe w skali kraju pospolite ruszenie organizacji reprezentujących właścicieli firm, a także okazja do wymiany opinii na tematy społeczno – gospodarcze.

MZP Lewiatan jest członkiem międzynarodowej branżowej organizacji pracodawców CEEMET z siedzibą w Brukseli. Oficjalna uroczystość odbyła się w Kopalni Soli w Wieliczce. Podczas gali zostały przyznane prestiżowe nagrody “Małopolski Dąb”, których celem było uhonorowanie osób oraz przedsiębiorstw działających na rzecz rozwoju gospodarczego regionu. Bohaterami uroczystości byli małopolscy przedsiębiorcy, którzy wraz z rozwijaniem znakomitych biznesów działają dla dobra wspólnego.

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych – dostaliśmy statuetkę “Małopolski Dąb” za swój wkład w rozwój przedsiębiorczości i wzmocnienie siły ekonomicznej Małopolski. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni i mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu. To była świetna okazja do świętowania. Jesteśmy zaszczyceni, że przyczyniliśmy się do rozwoju Małopolski.