Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyw Poznaniu

Pakiety medyczne Poznań

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów ofert najlepszych pakietów medycznych w Poznaniu:W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Z nami zyskasz...

Uwzględniamy oferty wiodących dostawców usług medycznych:LUX MED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska itd.

Szeroki wybór pakietów medycznych

Jeśli szukasz sieci medycznej, która zapewni szybką i profesjonalną opiekę dla Twoich pracowników, nasze usługi są skierowane właśnie do Ciebie. Doradzamy w doborze zakresu świadczeń dla firm, jak również w wyborze odpowiednich placówek spośród najlepszych sieci medycznych.
Każda sieć medyczna zapewnia różny zakres badań diagnostycznych czy indywidualnych konsultacji. Ofertę należy dostosować nie tylko do jej przyszłych klientów, ale także specyfiki pracodawcy.
Najlepsze pakiety na rynku proponują między innymi następne sieci medyczne i towarzystwa ubezpieczeniowe. Szczegółowe informacje dotyczące pakietów dostępne są na naszej stronie internetowej i przy rozmowie z naszymi konsultantami.

Czym kierować się podczas wyboru sieci medycznej?

Korzystanie z prywatnej opieki medycznej powinno wiązać się z poczuciem bezpieczeństwa i komfortu. Na pierwszym miejscu postawić trzeba zdrowie przyszłych pacjentów danej sieci, bezpieczeństwo przechowywanych informacji dotyczących zdrowia klienta i specyficzne preferencje danej firmy i osób w niej pracujących. Jeśli potrzebujesz porady – zapraszamy do kontaktu!

Wiele ofert w jednym miejscu

LUXMED - pięć placówek w Poznaniu i okolicach, oferta dostosowana do wielkości firmy, możliwość umówienia wizyty online, całodobowy kontakt ze specjalistami i dostęp do aktualności w wynikach badań pacjenta.

Saltus - partnerskie placówki w mieście Poznań oferują takie usługi jak rehabilitacja, opieka po wypadkach czy kompleksowy zakres badań laboratoryjnych.

Enel-med - jedna placówka na terenie Poznania, zapewnia takie usługi jak konsultacje specjalistyczne, opieka zdrowotna obejmuje ponadto badania diagnostyczne i dostęp do Centrum Psychologicznego.

Polmed - jedna placówka w Poznaniu, gwarantuje profesjonalne usługi medyczne zwłaszcza z zakresu medycyny pracy (w tym opracowanie dokumentacji medycznej takiej jak karta badania profilaktycznego i zaświadczenia o zdolności do wykonywania zawodu).

PZU - posiada jedno centrum medyczne w Poznaniu i współpracuje z wieloma placówkami partnerskimi, każdy pacjent może zamówić i przeprowadzić także wizytę online (teleporadnia), oferuje specjalistyczną opiekę dofinansowanie do zakupu leków, prywatne leczenie szpitalne i akcję szczepień ochronnych.

Allianz - w przypadku, gdy Twoja firma wykupi ubezpieczenie zdrowotne w grupie Allianz, pracownicy mają dostęp do ponad dwudziestu placówek partnerskich na terenie całego Poznania, grupa oferuje specjalistyczne badania i świadczenia z zakresu medycyny pracy.