Pakiety medyczne Saltus

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy
od Saltus

  • Wysoka jakość placówek oraz dostępnych świadczeń
  • korzystanie z usług w ogólnopolskiej sieci Partnerów Medycznych
  • Gwarantuje pełnego spektrum badań diagnostycznych
  • Dedykowana aplikacja mobilna dla użytkownika

Pakiety medyczne Saltus

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów Saltus oraz innych dostawców medycznych


Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 22 299 00 30Dlaczego warto wybrać Saltus?

Saltus to firma, która działa na rynku ubezpieczeń od 2015 roku. Sieć placówek medycznych, z których ubezpieczeni mogą korzystać to ponad 1400 przychodni w całej Polsce. Nabycie produktów firmy może odbywać się przez stronę www, przez telefon lub osobiście na spotkaniu z konsultantem Zdrowie w firmie.

Czym wyróżnia się na rynku pakiet medyczny Saltus?

Pakiety medyczne, które oferuje firma wyróżniają się innowacyjnym podejściem do ubezpieczenia zdrowotnego. Towarzystwo kładzie nacisk na jakość placówek wyposażonych w najnowsze urządzenia oraz zapewnienie specjalistycznych, często trudno dostępnych świadczeń. Ponadto, istnieje także możliwość refundacji kosztów leczenia u własnego lekarza oraz akceptacji wystawionego przez niego skierowania. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że grupowe programy ubezpieczeń medycznych można rozszerzyć również o medycynę pracy.

Jakie korzyści dla pracodawcy płyną z objęcia pracowników bezpłatną opieką medyczną?

Rynek pracownika zmusza właścicieli przedsiębiorstw to zadbania o najlepsze warunki pracy, a tym samym o odpowiadający potrzebom pakiet medyczny. Opieka zdrowotna jest najbardziej cenionym benefitem oferowanym w ramach zatrudnienia. Część osób może dzięki temu rozwiązać swoje problemy z utraconą sprawnością fizyczną, inni z kolei mogą przeciwdziałać skutkom utraty zdrowia, niezależnie od wieku.

Krótki czas oczekiwania na specjalistyczną wizytę i dostępność różnorodnych badań, niezależnie od wysokości ich ceny detalicznej sprawiają, że klienci objęci opieką towarzystwa ubezpieczeniowego mogą poprawić swój stan zdrowia i zwiększyć wydajność swojej pracy. Dowolny wariant programu opieki medycznej w ofercie firmy umożliwia bowiem korzystanie z najczęściej obleganych specjalistów bez uciążliwego czekania w kolejce na termin wizyty. Każda polska firma w perspektywie długoterminowej może także ulepszyć swoje finanse, dzięki zmniejszeniu absencji i rotacji pracowniczej. Dostępna w sprzedaży oferta rozszerzenia pakietu o medycynę pracy pozwala również zaoszczędzić na obowiązkowych w oczach prawa badaniach wstępnych, kontrolnych i okresowych.

Nowoczesna technologia obsługi pakietu medycznego Saltus

Osoby objęte ochroną zdrowia przez towarzystwo ubezpieczeniowe Saltus, dzięki zainstalowaniu aplikacji mobilnej mogą skorzystać z opcji wygodnego wyszukiwania placówek, rezerwacji badania, oceny, anulowania i sprawdzenia historii wizyt, a także chatu z Centrum Umawiania Wizyt. 

Kontakt z firmą

W celu wybrania i zakupu odpowiedniego wariantu pakietu opieki medycznej należy wypełnić formularz zgłoszenia lub skontaktować się telefonicznie z konsultantem Zdrowie w firmie. Z kolei umawianie wizyt przez obecnego klienta odbywa się osobiście bądź za pośrednictwem aplikacji lub uniwersalnego numeru telefonu do Centrum Umawiania Wizyt, pracującego 7 dni w tygodniu.

Saltus to uznana marka, która została wyróżniona srebrną nagrodą Najwyższa Jakość Quality International 2013 w ubezpieczeniach, za najwyższy poziom świadczonych usług i ochrony zdrowia.

Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z Saltus

DLA PRACODAWCY


Klienci objęci opieką towarzystwa ubezpieczeniowego mogą poprawić swój stan zdrowia i zwiększyć wydajność swojej pracy.

Korzystanie z najczęściej obleganych specjalistów bez uciążliwego czekania w kolejce na termin wizyty.

W perspektywie długoterminowej ulepszenie finansów firmy, dzięki zmniejszeniu absencji oraz rotacji pracowniczej.

DLA PRACOWNIKA


Aplikacja mobilna pozwalająca skorzystać z opcji wygodnego wyszukiwania placówek, rezerwacji badania, oceny, anulowania i sprawdzenia historii wizyt, a także chatu z Centrum Umawiania Wizyt.

Umawianie wizyt odbywa się osobiście bądź za pośrednictwem aplikacji lub uniwersalnego numeru telefonu do Centrum Umawiania Wizyt, pracującego 7 dni w tygodniu.

Krótki czas oczekiwania na specjalistyczną wizytę i dostępność różnorodnych badań, niezależnie od wysokości ich ceny detalicznej.

Sprawdź innych dostawców

Sprawdź innych dostawców