Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmyod TU Zdrowie

  • Elastyczna ofarta dopasowywana do potrzeb firmy
  • Bezgotówkowe korzystanie ze świadczeń w blisko 3200 placówkach w Polsce
  • Dostęp do dedykowanego Portalu Ubezpieczonego
  • Opieka Indywidualnego Opiekuna Grupy - dedykowanego wsparcia dla klienta

Pakiety medyczne TU Zdrowie

Otrzymaj bezpłatne porównanie pakietów TU Zdrowie oraz innych dostawców medycznych


Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 22 299 00 30W przypadku jedno lub dwuosobowych firm zapraszamy do skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia Signal Iduna Pełnia Zdrowia Start+. Pełne informacje oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia dostępne są tutaj.

Dlaczego warto wybrać TU Zdrowie?

Ubezpieczenia zdrowotne dla firm

Ubezpieczenia zdrowotne, oferowane przez TU Zdrowie gwarantują zróżnicowaną ofertę usług medycznych, obejmujących konsultacje prywatne lekarzy specjalistów, kompleksową obsługę w ramach medycyny pracy oraz badania i przeprowadzenie zabiegów ambulatoryjnych lekarskich i pielęgniarskich. Pakiet medyczny TU Zdrowie, przygotowany z myślą o przedsiębiorcach, oferuje nieograniczony dostęp do największej liczby placówek medycznych, współpracujących z ubezpieczycielem. Placówki, które zlokalizowane są na terenie całej Polski umożliwiają wygodny dostęp do świadczeń lekarskich, możliwość rejestracji online, kontakt sms z potwierdzeniem terminu (dnia i godzina) wizyty. Oferta świadczeń obejmuje ochronę zdrowia ubezpieczonego oraz jego rodziny. Wśród placówek, współpracujących dostępne są również usługi lekarza pediatry i internisty.

Czy warto korzystać z pakietu medycznego TU Zdrowie?

Współpraca placówek z TU Zdrowie jest bardzo elastyczna, a indywidualne podejście do pacjentów umożliwia realizowanie bezgotówkowych wizyt spoza sieci współpracowników, np. ze skierowania w ramach NFZ. Refundacja wizyt oraz badań pozwala na realizację swobody leczenia w wyborze lekarza i placówki medycznej. Pakiet medyczny, obejmujący ubezpieczenie zdrowotne zawiera szeroki zakres usług, gdzie badania w ramach pakietów zachęcają do wizyty u specjalistów regularnie, szybko i w przyjaznej atmosferze. Pakiety TU Zdrowie zapewniają leczenie pracownikom, a dane osobowe są ściśle chronione. Wizyty, które można umówić dzięki infolinii 24h, są gwarancją zachowania tajności danych, prywatności podczas wizyty oraz przede wszystkim profesjonalizmu. Zamiar umówienia się na wizytę w pakiecie dla firm oznacza szybki dostęp do usług medycznych.

Co obejmują pakiety dla firm?

Pakiet medyczny TU Zdrowie obejmuje zróżnicowaną ofertę wizyt konsultacyjnych u lekarzy ogólnych i specjalistów oraz ofertę badań ambulatoryjnych, dostępnych w zależności od wybranego pakietu. Szczepienia przeciw grypie sezonowej i tężcowi są dostępne we wszystkich opcjach. Partnerzy gwarantują dostęp do RTG, USG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, badań endoskopowych i czynnościowych, z zakresem zgodnym z wybraną opcją. Prowadzenie ciąży wraz z badaniami diagnostycznymi według ubezpieczenia jest w większości programów.

Warto wiedzieć, że ubezpieczającego się obejmuje pomoc Opiekuna Grupy. Ochrona zdrowia i życia klienta oraz wszystkich pracowników i ich rodzin w razie choroby jest priorytetem który my osobiście i nasi partnerzy w całej Polsce realizują z medycznym profesjonalizmem. Zapraszamy do wypełnienia formularza ofertowego na naszej stronie.

Doceń korzyści prywatnej opieki medycznej z TU Zdrowie

DLA PRACODAWCY


Pełna organizacja i pokrycie kosztów badań profilaktycznych medycyny pracy oraz monitoring zaświadczeń medycyny pracy, który przypomina o kończącym się terminie ważności.

Wsparcie Indywidualnego Opiekuna Grupy, który pozostaje w ścisłym kontakcie z Klientem i odpowiada za sprawny oraz komfortowy przebieg współpracy.

Duża ilość wariantów zawierających różne zakresy oferowanych usług, aby w pełni dopasować pakiet do potrzeb firmy.

DLA PRACOWNIKA


Pełna swoboda wyboru placówki i lekarza – możliwość korzystania z usług medycznych w każdej placówce i u każdego lekarza na zasadzie zwrotu kosztów (refundacji)

Dostęp do Portalu Ubezpieczonego, który umożliwia m.in.
e-rejestracje, e-refundację, wgląd w historię usług medycznych, czy też wyszukiwanie aptek i dostępności leków.

Największa sieć placówek medycznych na rynku – dostęp do blisko 3200 placówek w całej Polsce.

Sprawdź innych dostawców

Sprawdź innych dostawców