Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy w Katowicach

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Korzyści z pakietów medycznych w Katowicach

  W czasach kiedy diagnostyka i opieka medyczna w ramach NFZ stwarza liczne problemy, a państwowe placówki są mocno niedofinansowane, oferta pracowniczych pakietów medycznych jest bardzo korzystna. Dla pracodawcy może oznaczać szeroki wachlarz zalet, a dla pacjentów szybki dostęp do lekarzy i badań, a także dobrze wyposażone przychodnie oraz zabiegi i leczenie w szpitalu bez kolejek. Postaw na pakiety opieki medycznej mieście Katowice jako benefit dla pracowników i poprawę ich stanu zdrowia.

  Dla firm zatrudniających wielu pracowników istotna jest medycyna pracy badająca zdrowie i gotowość do wykonywania zawodu. Odpowiednio dostosowany pakiet medyczny pozwoli skorzystać także z tych usług. Możesz wybrać placówkę, jaka zostanie zakontraktowana. Stomatologia, specjalistyczne poradnie lekarskie i diagnostyczne, konsultacje – to wszystko może obejmować ubezpieczenie medyczne. Wizyty umawiane są szybko i bez zbędnej zwłoki, a recepty na leki, skierowania na badania, jakie musi wykonać szpital czy opinie lekarskie wydawane są od ręki.

  Jak wygląda obsługa pacjenta

  • Dla klientów chcących zarezerwować wizyty u lekarza w celu wykonania badań diagnostycznych czy leczenia, dostępna jest baza usług. Znaleźć można również opinie o poziomie świadczeń wykonanych u innych pacjentów
  • Dowiedz się więcej i poznaj szczegóły oferty naszej firmy. Nasza działalność to potwierdzone wieloletnim doświadczeniem dostarczanie kompleksowych rozwiązań zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.
  • Na stronie internetowej umów wizytę online albo też skorzystaj z infolinii dostępnej w zależności od pakietu, także całodobowo. Opieka zdrowotna i w pełni zaangażowani lekarze pozwolą utrzymać Twoich pracowników w pełnym zdrowiu i dyspozycji do pracy.
  • Zespół specjalistów ułatwi Ci dobrać najlepszą ofertę, nasza pomoc gwarantowana jest na każdym etapie. Zamów kontakt i zdobądź komplet informacji o indywidualnych i grupowych pakietach medycznych dostosowanych do potrzeb już dziś!

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X