Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy w Kielcach

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Wyróżnij się na rynku pracodawców – najkorzystniejsze pakiety medyczne Kielce

  Zadbaj o wysoki standard zatrudniania pracowników i zbuduj pozytywny wizerunek firmy. Zaoferuj pozafinansowe formy motywowania, które przyciągną najlepszych w Twojej branży. Zostań profesjonalnym pracodawcą, który wymaga nie tylko od innych. Platforma www.zdrowiewfirmie.pl, to nowoczesne rozwiązanie, które pomoże szybko i profesjonalnie ocenić, jaki pakiet medyczny spełni oczekiwania obecnych i potencjalnych pracowników.

  Przedsiębiorco, wyobraź sobie idealnie dopasowany pakiet medyczny. Czy obejmuje on nielimitowaną opiekę lekarza specjalisty? Całodobową infolinię? Medyczne badania laboratoryjne i diagnostyczne? Oferty mogą być bardzo rożne.
  Na naszej stronie można bezpłatnie porównać pakiety medyczne proponowane dla miasta Kielce i wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się w twojej firmie. Przygotowana oferta wyróżni się nie tylko zapewnieniem podstawowej opieki lekarza rodzinnego, internisty i pediatry. Zyskają Państwo, szeroko pojętą, opiekę lekarzy specjalistów leczących różne choroby i dolegliwości. Umożliwi to pracownikom leczenie i skorzystanie z fachowej pomocy bez skierowań i długiego czasu oczekiwania na wizytę. Pomoc oferowana przez placówkę w centrum medycznym gwarantuje leki, wizyty domowe, a w razie potrzeby zabiegi ambulatoryjne i szpital. Ze zdrowiem związana jest również stomatologia. Grupa pacjentów oczekująca takich świadczeń może je otrzymać w ramach pakietu. Wykwalifikowany personel ośrodka medycznego to również gwarant poszanowania prawa pacjenta.

  Co docenią pracownicy?

  Wiele osób szybko dostrzeże korzyści wynikające z  prywatnej opieki medycznej z pominięciem kolejek, tak charakterystycznych dla leczenia na NFZ. Opieka medyczna dla firmy wiąże się z leczeniem dostępnym zawsze wtedy, kiedy tylko potrzebuje jej pracownik. Nie bez znaczenia jest również możliwość wyboru lekarza i badań w dogodnej dla pracownika lokalizacji w mieście Kielce, czy innym miejscu w Polsce. Wizyty do specjalistów i konsultacje z profesorskie umawiane są wygodnie przez call center lub online. Badania do pracy, wymagane prawem, nie będą już stanowiły problemu i zabiorą minimalną ilość czasu. Pracodawcy docenią możliwość skupienia się na pracy, a kariera, droga do profesjonalnego rozwoju, będzie stała otworem  dla każdego pracownika.

  Dlaczego my?

  • Mamy najbogatszą ofertę placówek medycznych, dzięki temu zapewniamy Państwu szeroki wachlarz usług w ramach jednego pakietu. Zaręczamy kontakt z takimi potentatami zdrowia, jak: LUXMED, Enel-Med, Polmed, PZU, Compensa, Allianz, TU Zdrowie, Saltus, INTER Polska. Ich dewizą jest zapewnienie rzetelnej informacji, poszanowanie praw i przede wszystkim dbanie o zdrowie pacjenta. Aby poznać szczegółowe informacje, sprawdź ich strony.
  • Dzięki tak szerokim możliwościom ofertowym i wspólnemu dialogowi, pomożemy wybrać przykładowe pakiety. Ułatwimy dokonanie ostatecznego wyboru i podpisanie korzystnej umowy. Finalnie, otrzymają Państwo szeroki dostęp do świadczeń proponowanych w placówkach medycznych w całej Polsce oraz tych obsługujących Kielce.
  • Monitorujemy jakość świadczeń danej placówki i tylko uznani lekarze są gotowi z nami współpracować. Pracodawcy doceniają zwłaszcza szybkość i jakość podpisywanych umów. Skontaktuj się z nami. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz online, a my zadbamy o zaprezentowanie całościowego pakietu medycznego, który przyniesie wymierne korzyści pracującym. Odpowiemy na wszystkie pytania.
  • Minimalizujemy koszty. Wybór najkorzystniejszej propozycji nie musi absorbować cennego czasu ani środków. Nie wymaga również posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu medycyny. Nasze usługi pozwolą zapewnić opiekę zdrowotną najwyższej jakości, bez ponoszenia zbędnych kosztów. Będzie to możliwe dzięki temu, że porównujemy oferty najlepszych firm.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X