Logo dostawcy

Wybierz prywatną opiekę medyczną dla swojej firmy w Olsztynie

Pakiety medyczne dla firm

Otrzymaj bezpłatne porównanie oferty najlepszych pakietów medycznych!

Najlepszy wybór pakietów medycznych w jednym miejscu

  Liczba osób w firmie:

  Lub podaj szczegóły
  Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta skontaktuj się z naszym biurem mailowo lub zadzwoń na naszą infolinię.

  Wybór pakietu medycznego w Olsztynie

  Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa osobom zatrudnionym w firmie oraz zadbać o ochronę ich zdrowia, warto wykupić odpowiedni pakiet medyczny.

  Profesjonalna diagnostyka i opieka medyczna dla pracowników to kluczowy kapitał każdego przedsiębiorstwa.

  Zdrowie w Firmie oferuje kompleksowe porównanie pakietów medycznych dla przedsiębiorstw. Rozwiązanie to pozwala na optymalne dopasowanie ubezpieczyciela do struktur i potrzeb organizacji. Nasza firma oferuje fachowe doradztwo zarówno w zakresie doboru świadczeń, jak i wyborze placówek medycznych. Usługi realizowane są w miastach całej Polski.
  Olsztyn to jedno z miast, w których zapewniany jest dostęp do świadczeń w formie pakietów medycznych. Działają tu jedne z najlepszych sieci medycznych i szpitali. Nawiązując bezpośredni kontakt, Klienci mają możliwość zakontraktowania wskazanej placówki.
  Zdrowie w Firmie reprezentuje klientów w negocjacjach z dostawcami medycznymi, celem uzyskania najlepszych warunków kontraktów oraz realizacji niestandardowych rozwiązań. W ramach oferty przygotowywany jest zarówno zakres niezbędnych świadczeń, jak i dostosowany do potrzeb odbiorcy model obsługi.

  Monitoring jakości i kontraktowanie

  • Firma Zdrowie w Firmie monitoruje jakość świadczeń, a także zajmuje się ewaluacją zadowolenia klienta. W razie konieczności, oferta może być na bieżąco zmieniana i udoskonalana.
  • Każdy pakiet medyczny może być dostosowywany optymalnie do budżetu firmy oraz potrzeb osób zatrudnionych w danej pracy. Badania rynku medycyny realizowane są z gwarancją atrakcyjnych cen.
  • Porównanie najlepszych propozycji opieki medycznej dla firm jest całkowicie bezpłatne. Zadaniem ekspertów Zdrowie w Firmie jest jak najlepsze przygotowanie ofert opieki medycznej dla pracowników.
  • Wśród pakietów medycznych oferowanych przez Zdrowie w Firmie znaleźć można m.in. podstawową i specjalistyczną pomoc medyczną lekarzy, konsultacje profesorskie, refundację czy wizyty domowe u pacjenta, a także wiele badań i zabiegów.

  Zamów porównanie ofert

  Zamów porównanie ofert Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia oferty opieki medycznej dla firm. Podaj dane swojej firmy, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników dedykowaną propozycję pakietów medycznych.

   X